Şeffaf Diş Telleri Görünmeyen Diş Teli ile Fark Edilmeden Dişleriniz Düzelsin

Dişlerin çene kemiğinde ideal olmayan şekilde yerleşmeleri, kısacası çapraşık düzen içinde olmaları toplumumuzda sıkça görülen sorunlardan biri. Ancak son yıllara kadar bu konuda çözüm arayan kişi sayısı çok fazla değildi. Toplumların gelişmelerinin bir diğer göstergesi de sağlıklarına verdikleri değerdir. Özellikle son 20 yıldır ortodonti alanında yaşanan olumlu gelişmeler, hasta sayısının artmasıyla daha da hızlanmış durumda. Örneğin; daha önce hastalarımızın estetik kaygı duyarak uzak durdukları tel tedavileri, şeffaf tel gibi alternatifler sayesinde oldukça popüler hale geldi ve tedaviye başvuran hasta sayısının sürekli artmasına sebep oldu. Ortodonti alanında sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin hepsinde hasta memnuniyeti sağlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Tecrübeli ve kaliteli isimlerden oluşan ekibimizle başkent Ankara’da; Çankaya, Kızılay, Ulus merkezli olmak üzere başarıyla hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatımızdan Yararlanın Şeffaf Diş Telleri Tedavisinde Kaliteyi Seçin

Günümüzde sağlık açısından olduğu kadar estetik açıdan da diş teli tedavileri tercih edilmekte. Çarpık diş düzeltme yöntemleri arasında etkisi tartışmasız olan tel tedavileri, kimi zaman hastaların sabrını bir hayli zorlamaktadır. Bu gibi durumlarda hekimin tutumu, hastanın tedaviye karşı olan tavrını doğrudan etkilemektedir. Tecrübeli ve yetenekli ekibimiz, sizlere ilerleyen süreçlerde karşılaşabileceğiniz tüm zorlukları anlatarak, sizi nelerin beklediği konusunda bilgilendirmektedir. Üstelik tedavi süresi boyunca bu tip bilgilendirmeler ve tecrübe paylaşımı devam etmekte, desteğimiz her daim sürmektedir.

İlk Muayene İçin Ücret Ödemeyin

Bizler, sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesine güvenen, hedefi yalnızca hastalarını daha sağlıklı günlere kavuşturmak olan bir kliniğiz. Bu misyonumuz doğrultusunda daha fazla hastamıza ulaşabilmek amacıyla sizlere uygun fiyat ve cazip fırsatlar sunmayı hiçbir zaman ihmal etmiyoruz. Örneğin; kliniğimizde gerçekleşecek olan ilk muayeneniz için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Ortodonti Alanında Yılların Tecrübesi

Tecrübe, büyük bir sorumluluktur. Bilgi birikimi, insanların size güvenmesini sağlaması bakımından önemlidir ve bu yönüyle tecrübe, sahibine büyük bir sorumluluk yüklemektedir. Hastalarımızla kurmuş olduğumuz güven bağının zedelenmemesi için yıllardır büyük bir titizlikle görevimizi yerine getirmekteyiz. Bu yüzden daima sizin için ideal olan tedaviyi önermeyi tercih ediyoruz. Örneğin; çapraşık dişlerinizden şikayetle geldiyseniz size; metal ve görünmeyen diş teli ya da şeffaf plaklar hakkında detaylı bilgi verip; artısını, eksisini, uygun olup olmadığını anlatıyoruz. Böylece tedaviler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayıp, size seçim yapma şansı da tanıyoruz. Bu durum hastalarımızın tedaviye olan inancını da artırması bakımından bizim için son derece önemli.

Şeffaf Diş Teli Tedavisi Olanların Hakkımızdaki Yorumları Şeffaf Diş Teli Tedavisi Alanların Yorumları

Aslında benim hikayem de pek çok kişi ile aynı; çapraşık dişler ve gülümsemekten çekinilen onlarca an. Bir gün bu durum canıma tak etti ve kendimi klinikte buldum. Hekimimle muayene sırasında uzun uzun konuştuk, içimi oldukça rahatlattı. O günün üzerinden yaklaşık olarak bir yıl geçti, sona yaklaşıyoruz. Her şey mükemmel.

Nazım Ş. Şeffaf Diş Teli

Tel taktırmaya artık hazırım dediğim bir gün girdim kliniğin kapısından içeri. Ücretsiz muayeneydi nasılsa, beğenmezsem bir daha gitmem diyordum. O kadar harika bir ekiple karşılaştım ki, muayene sırasında tel takmama gerek olmadığını öğrendim. Plakla sorunu çözebileceğimizi öğrendiğimde mutluluktan havalara uçtum. Tüm hastane personeline ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.

Ela N. Şeffaf Plak Tedavisi

20’lik dişlerimin kendilerini göstermeye başladıkları andan itibaren ağzımın içinde hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Neredeyse bütün dişlerim yer değiştirdi ağzımda. Yaşım daha da ilerlemeden bu işe bir çözüm bulmak istedim. Araştırdım ve nokta atışı bir tercihle kliniğe adım attım. Dişlerim sonunda hizaya gelmeye başladılar!

Muharrem İ. Diş Teli Tedavisi

Üye Olduğumuz Kuruluşlar ve Şeffaf Diş Telleri Konusundaki Uluslararası Yetkinliklerimiz Dünyanın Saygın Kuruluşlarından Almaya Hak Kazandığımız Üyelikler ve Sertifikalar

Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesine güvendiğimizi daha önce belirtmiştik. Bu güvenimizin dayanak noktalarından biri; uluslararası kuruluşlara olan üyeliklerimizdir. Kalite standartlarımız bu kuruluşlar tarafından periyodik olarak denetlenmektedir. Son yıllarda yurt dışından gelen hasta sayımızın dikkate değer biçimde artması, gütmüş olduğumuz kalite politikamızın bir eseri olarak karşımızda durmaktadır. Diğer yandan ortodonti maliyetli bir alan olduğu için tedavi fiyatlarımız hakkında aklınızda soru işaretleri oluşmuş olabilir. Ancak bu konuda da oldukça iddialı olduğumuzu belirtmeliyiz. Hak ettiğiniz kaliteli hizmeti, olabildiğince uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Dilerseniz tedavilerimizden biri olan şeffaf diş telleri konusundaki yetkinliğimiz ve hastalarımızın yorumlarını inceledikten sonra yine şeffaf diş teli tedavisi fiyatları konusunda bilgi almak için bizi arayıp, söylediklerimizin ne kadar doğru olduğunu teyit edebilirsiniz.