Hizmetlerimiz A Kalite Ortodontik Tedavi Hizmetleri

Diş Teli Tedavisi

Uzman ve nitelikli diş hekimi kadromuz ve diş teli tedavisi alanındaki 10 yıllık tecrübemiz ile yüzünüzü güldüreceğiz! Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, acısız tedavi yöntemleri ile kaliteli hizmeti sıcak bir klinik ortamında uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Diş teli tedavisi hakkında daha fazla bilgi alın.

Şeffaf Plak Tedavisi Diş Plak Tedavisi İle Rahat Edin

İstenildiği zaman çıkartılabilen, görünmeyen ve konforlu bir şekilde dişlerinizi düzeltebileceğiniz şeffaf plak tedavisi, son yıllarda oldukça tercih ediliyor. Hızlı bir şekilde, kişiye özgü üretilen plaklar uzman diş hekimi kontrolünde kullanılarak ideal sonuca hızlıca ulaşılır.

Şeffaf plak tedavisi hakkında daha fazla bilgi alın.

Şeffaf Diş Telleri

Şeffaf diş telleri (AsoAligner) olarak adlandırılan ve bilinen ancak hiç bir metal tel içermeyen şeffaf plaklar, ortodonti tedavisinde kısa zamanda bir alternatif olmaktan çıkıp ve başlı başına tercih edilen bir çözümdür. Dişlerinizin üstünde klasik tellere nazaran gözükmeyen şeffaf düzelticileri, geleneksel diş telleri yerine tercih edebilirsiniz.

Şeffaf diş telleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı Ücretsiz Muayene ile Şeffaf Diş Teli Tedavisi

Klinikte Çalışan Ekibimiz

Tolga Özbek Diş Hekimi

Merhaba! Ben ve ekibim tedaviniz boyunca içten ve samimi bir şekilde sizlerin yanında olacağız!

Bizi Hastalarımızdan Dinleyin Daha Önceki Hastalarımızın Hakkımızdaki Yorumları

Küçük yaştan itibaren diş yapımdaki bozukluğun sıkıntısını yaşıyorum fakat çözüm için önerilen metal telleri kullanmak istemiyordum. Doktorlarımızın bilgilendirmeleri ve yakından ilgileri; ayrıca kliniğin sunduğu uygun fiyatlar sayesinde şeffaf tel tedavisi olmaya karar verdim. Artık özgürce gülebilirim. Teşekkürler.

Aydın A. Şeffaf Plak Tedavisi

Kliniğe adımımı attığım andan itibaren tüm çalışanlar çok yakından ilgilendi benimle. Öncelikle ücretsiz ön muayene oldum. Sonrasında doktorumun yakından takibi ve düzenli muayenelerim ile hızlıca istediğim diş yapısına sahip oldum.

Erdem Z. Diş Teli Tedavisi

Şeffaf diş teli ile tanışmadan önce 3 ay boyunca metal diş teli kullandım. Bu durum hayat kalitemi ve özgüvenimi oldukça düşürdü. Doktorumuzun beni şeffaf diş teline yönlendirmesi ile birlikte artık özgürce gülebiliyorum.

Selin C. Şeffaf Diş Teli

Ulusal, Uluslararası Sertifika ve Layık Görüldüğümüz Ödüller Sahip Olduğumuz Ödül ve Sertifikalarımızla Gurur Duyuyoruz

Ücretsiz Ön Muayene Fırsatı Sizleri Bekliyor Ayrıntılı Bilgi İçin Formumuzu Doldurun