Hakkımızda Hakkımızda Bilmedikleriniz

Herkesin güzel bir gülümsemeye hakkı var mantığından yola çıkarak diş estetiği konusunda problem yaşayanlara çözüm olmayı amaçlıyoruz. Sağlıklı dişlere sahip olmak için bazılarının şansını kendisi yaratması gerekir. Siz de şansını kendi yaratmak zorunda olanlardansanız Ankara Ortodontist olarak sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Uzman ortodontistlerimiz ile konforlu muayenehanelerimizde verdiğimiz hizmetler hastalarımızın maksimum memnuniyete ulaşmasını sağlıyor. Hastalarımızın dişlerinin sağlıklı bir görünüm kazanması için verdiğimiz geniş hizmet yelpazesi sayesinde ortodontik alanda farklı problemleri kolaylıkla çözüme kavuşturabiliyoruz. Güzel bir gülümseme için estetik dişlerin önemini biliyor ve her hastamıza aynı hassasiyetle yaklaşırken tedavilerimizi teknolojik donanım ile tamamlıyoruz. Hizmetlerimizin detaylarını öğrenmek ve ekibimizle tanışmak için sizi de kliniğimize bekliyoruz.

İletişim Formuna Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım Merak Ettiklerinizi Öğrenmek İçin İletişim Formunu Doldurabilirsiniz

Hizmet veya Fiyat Detaylarına Yönelik Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İsterseniz Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin

Uzman Hekim Kadromuz

original

Tolga Özbek

Diş Hekimi
0312 123 45 67
bilgi@ankaraortodontist.net

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışına Sahip Ekibimiz

Kliniğimizde uzman hekimlerimiz tarafından yürütülen tedavilerde maksimum başarıya ulaşmayı hedefliyoruz. Tedavi sonrasında hastalarımızın aynı şikayetler ile yeniden karşılaşmaması için de gerekli önlemleri alıyoruz. Özellikle tedavi bittikten sonra hastalarımızın belli aralıklar ile kontrollerine devam etmesini önemsiyoruz. Böylece tedavi sonrasında hastalığın seyrindeki gelişimi gözlemleyerek gerekli noktalarda müdahalede bulunabiliyoruz. Tüm bunların yanı sıra fiyat bakımından da hastalarımızın bütçesini zorlamamayı kendimize misyon edindik. Ekonomik düzeydeki Ankara ortodontist fiyatları sayesinde dileyen herkes kalitemizden ve hekimlerimizin deneyimlerinden yararlanarak tedavi olma imkanı yakalayabilir. Ayrıca sunduğumuz uygun ödeme seçenekleri ile hastalarımız bütçelerine uygun ödeme yöntemini de değerlendirebilir.

Teknoloji ile İç İçe Bir Klinik

Hastalarımızın tedavi sırasında ve sonrasında beklentilerini maksimum düzeyde karşılayabilmek için hizmet veren kliniğimizde teknoloji kullanımı da üst seviyededir. Ortodonti alanındaki gelişmeleri yakından takip ederken bir yandan da bu alanda kabul gören uluslararası düzeydeki tedavi yöntemlerini de hastalarımızla paylaşarak kalitemizi her yeni gün artırıyoruz. Ortodontik alanda farklı rahatsızlıklar için alternatif tedavi yöntemleri sunarak hastalarımızın tedavi sürecine dahil olmalarını sağlıyoruz. Teknolojiden de yararlanarak verdiğimiz ortodontik tedavilerimizde ise maksimum başarı elde ediyoruz.

Ortodontik Alanda Kabul Gören Sertifika ve Üyeliklerimiz Sertifikalarımızı Sizlerle Paylaşmaktan Mutluluk Duyuyoruz